O mnie

Moje zdjęcie
Nowa Ruda, dolnośląskie, Poland
...opowieść o miłości-zawsze takiej samej-niemej ze wzruszenia,bolesnej,pierwszej. Opowieść o przemianach jakie stają się w nas pod wpływem lat,zdarzeń,ludzi. Opowieść o niegasnącej potrzebie życia i doświadczania tego,co jest przynależne życiu.To opowieść o najważniejszym z ważnych-o sercu-kobiety,matki. O pragnieniu bycia na przekór losowi.Zapraszam....

niedziela, 3 stycznia 2010

wszystko

,,,wszystko jest tak było wczoraj-drzewa i pachnące liście,struktura włókien,podkład farby pod obraz i deska dotykana z wielką czułością,wszystko pozostaje bez zmian,głos zza ściany,cierpkość negatywu,,,Zegar nie pozwala zapomnieć.Mimo bólu,nocnej zmiany bluesa,on jeden nie postradał zmysłów i czuwa nad trzeźwością projektu,ty nic nie czujesz i nie rozumiesz nadchodzących zmian.Tak bardzo się boję czasu przeszłego a jestem u jego bram,coraz więcej we mnie zmarszczek i staję się starą kobietą,której nic już nie czeka.Wiem, pozwalasz mi wierzyć.Jestem beznadziejna.Uwierzyłam ci już dawno.Właśnie tego chciałeś dla mnie w obronie przed strachem,że jestem zbyt słaba.Tak.To zapamiętałam dobrze.

,,,wszystko jest tak jak było wczoraj-smutna dal i retrospektywa nie dla ciebie-ty jej nie rozumiesz albo tylko udajesz.Szkoda czasu na słowa i szkoda czasu na wiersze,nimi jeszcze nikt się nie najadł.Wiem.

,,,wszystko jest tak jak chciałeś.

Nie ma więcej słów.Nie ma mnie więcej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

...dołącz swój komentarz...