O mnie

Moje zdjęcie
Nowa Ruda, dolnośląskie, Poland
...opowieść o miłości-zawsze takiej samej-niemej ze wzruszenia,bolesnej,pierwszej. Opowieść o przemianach jakie stają się w nas pod wpływem lat,zdarzeń,ludzi. Opowieść o niegasnącej potrzebie życia i doświadczania tego,co jest przynależne życiu.To opowieść o najważniejszym z ważnych-o sercu-kobiety,matki. O pragnieniu bycia na przekór losowi.Zapraszam....

niedziela, 11 października 2009

Kasi i Tomkowi Strachowskim

...miłość jest odpowiedzią,obietnicą tego,że każdy ma szansę się odnaleźć w tłumie,że dobrze iść z kimś ramię w ramię i że warto postawić na miłość.Kiedy dni mijają a w naszym serceu ciągle ten Ktoś jest obecny więc robimy wszystko-aby Go nie stracić.Miłość jest zobowiązaniem,szczególnym trudem ponieważ nie wiemy-czy otrzymamy cos w zamian.Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu,bezsenną nocą i dniem z Jej imieniem na ustach.Miłość jest zapachem Jej perfum i dotykiem Jego szorstkiej dłoni na policzku,miłość jest dźwiekiem budzika nad ranem i Jego krokami na schodach,kiedy wraca z pracy.....Miłość jest wszystkim o czym śnimy i jedyną rzeczą jakiej nie uda się nam kupić.Miłość jest jedynym upominkiem jaki dostajemy bez względu na przeszłośc i przyszłość.Bez warunków i czeków,bez pytania o sens i konsekwencje.


Życzymy Wam Kochani-Kasiu i Tomku.....
....takiej miłości i takiego wspólnego jutra.Kiedy Serce jest pewne i odważnie bije w każdej piersi.Bądźcie szczęśliwi-dziś,jutro i zawsze!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

...dołącz swój komentarz...